Kable - AudioPhase

Przejdź do treści

Menu główne:

Kable

FOUNTAINHEAD

Kabel FOUNTAINHEAD został zaprojektowany od podstaw z przeznaczeniem zasilania przedwzmacniaczy, odtwarzaczy CD oraz innych źródeł sygnału. Zbudowany w oparciu o miedź monokrystaliczną UP-OCC ( 2.08mm2 ), wszystkie materiały użyte do budowy antystatyczne, 4 rodzaje ekranów, trzpień bawełniany jako tłumik drgań.

Cena: 4395zł ( 1.8m )
AudioPhase DEVIL

Model DEVIL jest kablem o szerokim spektrum zastosowania, idealnie sprawdza się z odtwarzaczami CD, DAC a także z końcówkami mocy, wzmacniaczami i jako główne zasilanie listwy czy też kondycjonera. Budowa - przewodnikiem jest wysokiej czystości miedź o łącznym przekroju przewodu fazowego 12mm2, kabel to kombinacja wymyślonego splotu oraz kilku dodatkowych elementów i tricków które w nim zastosowałem. Wtyki mimo standardowego wyglądu są modyfikowane wewnątrz, elementy stykowe są przerabiane, polerowane oraz ponownie złocone grubą warstwą 24K złota.
AudioPhase HAPUR

Kabel zasilający HAPUR wykonany został z wysokiej czystości miedzi czystości 6N z bawełnianym rdzeniem prowadzącym wewnątrz każdej z żył, średnica wypadkowa każdej żyły to 5.4mm2. Izolatorami i tłumikami drgań jest teflon, bawełna oraz silikon.

Cena 2995zł  ( 1,8m )
AudioPhase F1

Kabel F1 został zaprojektowany został w oparciu o przewodniki z monokrystalicznej miedź UPOCC składającej się z 1036 włókien 0,07mm dającą przekrój wypadkowy 4mm2 dla każdej z żył, materiały izolatorów oraz systemu tłumienia drgań oparte zostały o naturalną bawełnę, len, a także papier połączony z włóknami bawełnianymi z warstwą kauczuku. Elementem wykańczającym i ostatnim elementem tłumiącym jest włókno węglowe. Wewnątrz puszek zastosowano odpowiednią mieszankę i ilość minerałów.

Serdecznie zapraszam do wypożyczenia kabla w celu przetestowania we własnym systemie.
Cena: 4995zł ( 2m )
Test kabla:
Projektowanie i modyfikacja zwrotnić głośnikowych, kolumn i systemów audio.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego